Slovensko – krajina zázrakov. Boh existuje!

Autor: Anka Galovičová | 23.3.2012 o 20:39 | (upravené 23.3.2012 o 22:19) Karma článku: 9,89 | Prečítané:  208x

Len čo sme sa otriasli z Gorily a vydýchli si po voľbách, mnohí s domnienkou, že tu bude pokoj dlhodobo pri jednofarebnej vláde, vynorila sa v plnej kráse kauza Mokys. Je tragédiou tohto národa, že tu máme toľko organizovaných zločincov na hŕstku obyvateľstva, ktoré by naplnilo jedno väčšie 5-6 miliónové mesto. A dva odlišné svety - jeden finančný pre elitu a iný rozprávkový pre ostatných. A niet mostu, ktorý by ich spojil. Ak by si trúfol bežný podnikateľ namiesto pecňov riadne upečeného chleba a pečiva dodať zákazníkovi (obchodníkovi) surové nakysnuté cesto, tak by sa o ňom písalo v médiách na celom svete.

Ak by ešte došlo k tomu, že by mu za takýto nedokončený nedopečený tovar, ktorý by plesnivel v sklade, platil príjemca načas horibilné sumy celé roky a ešte sa bál penále, či uväznenia, ak by sa vzoprel a nezaplatil ďalšiu splátku, tak by sa zrejme takýto príjemca odviezol po medializácii priamo do špitálu na podrobné vyšetrenie jeho duševného stavu. Dupľom, ak by konštatoval, že sa nič nedá robiť, len v tejto komédii mocných takto chrániť a brániť štát, pokračovať a ďalej poslušne platiť enormné sumy.

A ak by sa po celé roky ešte objednávali na nepoužiteľné, nedopečené pecne chleba a pečiva najdrahšie nákladné autá, keby náhodou toto vykvasené cesto sa samo upieklo, ako ináč, než zázrakom, a vyhodili von oknom ďalšie stámilióny, tak to by sa o tejto krajine právom hovorilo ako o krajine zázrakov. Dupľom, keby sa v médiách povedalo, že drahé nepoužité nákladné autá sa dajú použiť, napr. na náhradné diely.

A keby sa našiel človek, ktorý by chcel celú tuto šialenosť, pardon zázračnosť po rok aj pol ministrovania zviditeľniť, a bol by umlčaný a odvolaný pre odposluchy v tejto krajine zázrakov, tak by sme sa právom pýtali, prečo Slováci potrebujú byť celému svetu na smiech? A milióny z nich živoria a musia v hladových dolinách zaspávať s prázdnym žalúdkom?

 

Nenašli by sme inú odpoveď, len to, že ide o zdegenerovaný holubičí národ. Že je mentálny fundament sveta, inými slovami: „Boh existuje! Keď Slováci dodnes prežili. Že materiálna základňa dominovala v hlave Marxa a Lenina a dominuje u  1% najbohatších.

Želám Slovákom, aby si túto nikým a ničím nenarušiteľnú vieru v Boha udržali a naďalej si objednávali surové cesto namiesto chutného chlebíka a zdravého pečiva. A nosili peniaze v nespočítateľných debnách nenažranému Drakovi. Možno raz sám skape a Slováci si vydýchnu. Alebo príde prebudený (bdelý) Bohatier, ktorý bude ozbrojený odvahou, statočnosťou, nebojácnosťou, a chytí sa za pasy s Drakom? Aj bez 10 Mokysov, (10 megakrádeží), či iných nepoužiteľných hračiek rozpozná svetlo od tmy, nevedomosť od bdelosti, cestu úpadku od cesty rozvoja.

Dnes už viem, prečo tu bol holokaust a ľudia sa stali palivom do pecí. Aj to, prečo v budúcnosti tomu ťažko možno zabrániť bez bohatierov rozlišujúcich dobro a zlo.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Křetínský: Desím sa, aby napätie v koalícii neohrozilo Slovensko

Prevážil podľa mňa konsenzus, že problematika je natoľko zložitá, že politická reprezentácia nie je schopná objektívne vyhodnotiť, čo by sa jednotlivým klientom stalo.

PLUS

Nespávajú, aby mohli prekladať titulky. Zadarmo a za pár hodín

I love you, povie filmová postava a v titulkoch sa objaví: Ja láska vy.

DOMOV

Bývalý minister práce Mihál odchádza z SaS, pre postoje Sulíka

Mihál nesúhlasí s postojmi Sulíka.


Už ste čítali?